מעצבת פנים בשרון

מתגוררים באזור השרון? עומדים לקראת הליכי בנייה של ביתכם הפרטי? זה הזמן לדעת הכול על שירותיה של נורית אמויאל- מעצבת פנים בשרון בעלת התמחות מקצועית בתכנון אדריכלות פנים ובעיצוב ותכנון רהיטים.

 

מספר מילים על אדריכלות פניםשידה לבנה צפה בחלל מגורים עם עציץ ירוק

אדריכלות פנים הינו תחום מקצועי העוסק בתכנון ועיצוב חללים פנימיים תוך ניצול מקסימאלי של החלל ומיצוי הצרכים בכל הנוגע לרמת השימוש במבנה על ידי דיירי הבית. בניגוד לתחום עיצוב הפנים המיועד לצרכי תכנון ושינוי של חללים פנימיים במבנים חדשים או במבנים קיימים, תחום אדריכלות הפנים מיועד לכל חלל בהתאם לעקרונות המוצעים על ידי אדריכל מעצב פנים.

נורית אמויאל, מעצבת פנים בעלת התמחות מקצועית בתכנון אדריכלות פנים, מאפשרת לכל אחד ואחת מביניכם העומד לבנות את בית חלומותיו באזור השרון, ליהנות משירותי מעצבת פנים בשרון  לאורך כל שלבי התכנון והביצוע, החל משלב הייעוץ והתכנון, דרך שלבי בחירת אנשי המקצוע ליישום תוכניות הביצוע ועד לשלבי הפיקוח והליווי האישי למטרות בחירה ורכישה של פריטי ריהוט ואביזרים.

בנוסף, נורית אמויאל מתמחה בעיצוב, פיתוח ותכנון של רהיטים מחומרים שונים, החל משלב העיצוב והתכנון, דרך שלבי הנפקת תכניות העבודה לביצוע והפיקוח על הליכי הייצור ועד שלבי בקרת איכות.

שלבי העבודה של נורית אמויאל, מעצבת פנים בשרון, כוללים בין היתר: אפיון מטרות הפרויקט והגדרת צרכי הלקוח, הכנת פרוגראמה תכנונית המותאמת לצרכי הלקוח, גיבוש תוכניות עבודה לקבלן המבצע ולאנשי המקצוע השונים המלווים את הפרויקט, ליווי הלקוח בכל הנוגע לבחירת חומרי גלם, רהיטים ומוצרי אבזור שונים, וכמובן, מתן שירותי פיקוח על הליכי בניית המבנה ותהליכי ייצור של מערכות ריהוט במידת הצורך.

הפיקוח המקצועי הניתן על ידי נורית אמויאל כולל בין היתר: אישור תוכניות לביצוע, פגישות עבודה עם בעלי המקצוע הרלוונטיים, והוא מוצע לכל אחד ואחת מלקוחותיה באמצעות שני מסלולי פיקוח לבחירה:

  1. פיקוח צמוד: פיקוח הדוק על הנעשה באתר הבניה ברמה היומיומית מיום תחילת העבודה ועד קבלת מפתח.
  2. פיקוח עליון: פיקוח תקופתי המתקיים בנקודות זמן שונות וקבועות מראש לאורך שלבי הבנייה.

לחץ למידע נוסף.

 


להשאיר תגובה

צרו קשר